Korzyści dla nieruchomości

Huby Mobilności to pierwszy i jedyny w Polsce projekt jednocześnie łączący, i udostępniający wiele usług mobilności w trzech wymiarach:

Fizycznie

Bezpośrednio na terenie nieruchomości

Cyfrowo

W jednej aplikacji (Vooom)

Jako benefit

Dofinansowanie dojazdów do pracy w Pakiecie Mobilności

Huby Mobilności to cały zestaw korzyści

Bogatsza oferta mobilności i nowy sposób dotarcia

Współdzielona mobilność zgromadzona w Hubach Mobilności to uzupełnienie tradycyjnych opcji transportowych o nowy sposób przemieszczania się.

Lepsze wykorzystanie przestrzeni

Z usług sharingu na tej samej przestrzeni skorzysta wielokrotnie więcej osób niż z miejsc parkingowych, na których niewiele się dzieje (auto prywatne stoi 95% czasu nieużywane zajmując ok. 12 m2 powierzchni).

Uporządkowana przestrzeń działki

Pojazdy współdzielone gromadzone i udostępniane są w jednym miejscu nieruchomości, co korzystnie wpływa na jej ład i porządek, bezpieczeństwo, jak również estetykę.

Wygodna usługa mobilności dla nieruchomości

Huby Mobilności to jedna umowa (z wdrożeniem „pod klucz i gwarantowanymi SLA na dostępność pojazdów), dedykowana przestrzeń i jedna aplikacja (VOOOM) łącząca wiele usług mobilności.

Przewaga konkurencyjna nieruchomości

Dzięki wprowadzeniu na nieruchomości innowacyjnych usług i lepszej oferty mobilności dla wszystkich jej użytkowników zwiększysz atrakcyjność nieruchomości i jej wartość.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR)

Huby Mobilności to ekologiczna inicjatywa, dzięki której zarządcy nieruchomości, pracodawcy i najemcy realnie wpływają na równoważenie mobilności w mieście. Będziesz po zielonej stronie mocy!

Dlaczego warto współdzielić mobilność?

6 mln zarejestrowanych użytkowników

Usługi współdzielonej mobilności dostępne są w ponad 150 miastach w Polsce, a składa się na nie 60 tys. pojazdów. Tylko na 1 pojazd współdzielony przypada 100 użytkowników.

Więcej przestrzeni na nieruchomości

Sharing to w porównaniu z mało efektywnym i zabierającym dużo przestrzeni transportem indywidualnym więcej uwolnionej przestrzeni. Przykładowo, 1 auto carsharing zastępuje 7-11 aut prywatnych.

Mniej spalin i hałasu

Ponad 90% pojazdów dostępnych w usługach sharingowych w Polsce to pojazdy bezemisyjne.

Pakiety Mobilności to innowacyjny benefit pracowniczy polegający na dofinansowaniu dojazdów do pracy różnymi środkami transportu: współdzielonego i publicznego

Przytaczane dane pochodzą z raportów rynkowych Stowarzyszenia Mobilne Miasto (stan na połowę 2021 r.)

Hub na Twojej nieruchomości

Czujesz, że Twoja nieruchomość może skorzystać? Nie czekaj i już teraz sprawdź jak może wyglądać Twój Hub Mobilności!

skontaktuj się