Klienci Hubów Mobilności

Nasi klienci to nieruchomości o różnych funkcjach. Dzięki zlokalizowanym w Hubach Mobilności pojazdom łatwo trafisz tam, dokąd chcesz – do pracy, po zakupy, na spotkanie czy do domu

Rozwiązanie dla nieruchomości o różnym charakterze

Zagłębia biurowe

Hub Mobilności przy miejscu pracy to gwarantowana dostępność pojazdów i duża wygoda w przemieszczaniu się. To korzyść zarówno dla stałych bywalców (pracowników), jak i przybywających na spotkania biznesowe

Centra handlowo-usługowe

Dzięki Hubom Mobilności handel i usługi na Twojej nieruchomości zyskają więcej klientów i zupełnie nowy sposób dotarcia. Wyróżnij się na tle konkurencji i wzbogać swój obiekt o dostęp do współdzielonej mobilności.

Osiedla mieszkaniowe

Zyskaj przyjazną i użyteczną przestrzeń w miejscu, w którym mieszkasz. Dzięki Hubom Mobilności zapewnisz mieszkańcom nowy i ekologiczny środek transportu – jako alternatywę dla własnego auta czy miejsca parkingowego.

Hotele

Pozwól swoim gościom łatwo i wygodnie podróżować po miejscu, do którego się wybrali. Wybór różnych pojazdów to świetna propozycja zarówno na miejski wypad, spotkanie biznesowe czy organizowane przez obiekt eventy.

Ty też przygotuj nieruchomość na nowe!

Czujesz, że Twoja nieruchomość może skorzystać? Nie czekaj i już teraz sprawdź jak może wyglądać Twój Hub Mobilności!

Sprawdź ofertę